Expert - strona główna

o nas

W zakresie produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych firma Expert Alu  posiada już 12- letnie doświadczenie na rynku krajowym o od kilku lat coraz prężniej działa również w krajach Unii Europejskiej.

Od momentu powstania firmy skupiamy się na kompleksowej obsłudze klienta, obejmującej projektowanie, doradztwo techniczne, produkcję, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Okres istnienia spółki to czas ciągłych inwestycji, podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz współpracy z wiodącymi producentami profili aluminiowych oraz firmami wprowadzającymi nowe technologie i rozwiązania.

Zlokalizowana w Zabierzowie k. Krakowa siedziba Expert Alu dysponuje nowoczesnym biurem projektowym, dużą powierzchnią hali produkcyjnej i zapleczem magazynowym.

Nasze dotychczasowe realizacje sprawiły, iż nabyliśmy niezbędnego doświadczenia przy tworzeniu budowli z użyciem ślusarki aluminiowej.

Od początku działania firmy, aż po dzień dzisiejszy pomagamy naszym Klientom zamieniać projekty w gotowe realizacje, zdając sobie sprawę, jak ważna w tym procesie jest odpowiedzialna współpraca pomiędzy inwestorem, projektantem i wykonawcami.

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług i wyrobów firmy Expert Alu są uzyskane certyfikaty :

Certyfikat zgodności ITB – 2081/W – Drzwi dymoszczelne systemu ALUPROF MB-45D

Certyfikat zgodności ITB – 2082/W – Drzwi przeciwpożarowe rozwierane systemu ALUPROF MB-78EI

Certyfikat zgodności ITB – 1509/W – Drzwi przeciwpożarowe systemu YAWAL TM 75-EI

Świadectwo Autoryzowanego Producenta konstrukcji aluminiowych w systemach ALUPROF

zapisz się do naszego newslettera